Chcesz poczuć jeszcze więcej bezwarunkowej miłości?

A także kilka szczegółów na temat wyzwania

Dlaczego tak trudno pokochać siebie?

Wiele osób stara się pokochać siebie, poprzez zmianę myślenia na swój temat. Próbujemy wmówić sobie, że jesteśmy wystarczający, że całkiem dobrze nam idzie w życiu itd.

I tak naprawdę nie ma w tym nic złego. Problem w tym, że po drodze do tego celu czai się na nas kilka pułapek.

Przede wszystkim, gdy uzależniamy tą miłość do samego siebie od tego jakie zdanie mamy na swój temat – to już niestety nie jest to miłość bezwarunkowa.

I tak w momentach, gdy mamy w sobie takie myśli jak np. „jestem wystarczający” – możemy czuć tą miłość i wydaje nam się, że to jest właśnie to. Że w ten sposób akceptuję siebie w pełni.

Jednak by mieć pewność, musimy poczekać na inny moment. Taki, kiedy nasze nawykowe myślenie podpowiada nam, ze coś z nami nie tak. Że mogliśmy zrobić coś inaczej, lepiej i że nie jesteśmy warci miłości.

Wtedy, jeśli ta miłość jest prawdziwie bezwarunkowa, to ona działa nawet w takich sytuacjach. Potrafi przyjąć nawet te negatywne myśli na swój temat, od których czasami tak trudno przecież się uwolnić.

Jak sobie z tym poradzić?

Jak więc podejść do tej miłości inaczej? Jak przyjąć siebie takiego jakim się jest, totalnie ze wszystkim?

By to mogło się udać, potrzebujemy przede wszystkim nauczyć się radzić sobie lepiej z naszymi myślami oraz emocjami.

Dopiero gdy nauczymy się pracować z naszymi myślami i emocjami bez walki, bez prób zmieniania ich, a jednocześnie łapiąc w tym nieco lekkości – to wtedy tworzy się przestrzeń na prawdziwą akceptację.

Na akceptację totalną. Nie dlatego, że lubimy to co się w danej chwili wydarza. Ale dlatego, że nie mamy już ochoty walczyć. I wiemy, że ta walka tylko kosztuje nas dużo czasu i energii, nie dając nic w zamian.

I właśnie nad tym będziemy pracować podczas wyzwania. I byś mógł tego doświadczyć jeszcze pełniej, nie wpadając po drodze w żadną pułapkę, mam dla Ciebie coś ekstra.

Co jeszcze dla Ciebie przygotowałem?

Dla osób, które chcą zrobić w swoim życiu jeszcze więcej przestrzeni na tą prawdziwie bezwarunkową miłość, przygotowałem coś specjalnego – opcję WIĘCEJ.

Korzystając z tej możliwości, otrzymujesz dodatkowe spotkania wieczorne, na których będziesz mógł zadać dodatkowe pytania i porozmawiać ze mną na rozmowie wideo w mniejszej, kameralnej grupie.

Dzięki temu upewnisz się, że żadne pułapki jakie mogą się pojawić po drodze nie będą Ci straszne. Bo osobiście Ci pomogę je zlokalizować i uratować Cię przed utknięciem na nich.

Oprócz tego, dla osób które skorzystają z opcji WIĘCEJ nagrania z live’ów będą dostępne bez ograniczeń przez co najmniej pół roku (normalnie live będzie dostępny przez 24h).

Dzięki temu zawsze będziesz mieć możliwość wrócić do tego co najbardziej z Tobą zarezonowało lub przypomnieć sobie co w danym dniu przerabialiśmy.

 

A powerful review goes here

“I'm a loyal fan of BeeHive's beautiful, organic products. I've been using them for over a decade and my skin has never looked or felt better!" *

Paul Adam
A powerful review goes here

“I'm a loyal fan of BeeHive's beautiful, organic products. I recently discovered them and my skin has never looked or felt better!" *

Christine McVeigh

Jakby tego było mało...

Dodatkowo, otrzymasz 14 kilkuminutowych ćwiczeń w formie audio, które pomogły mi w życiu najbardziej ze wszystkich. A uwierz mi, że sprawdziłem ich naprawdę całe setki.

Ty nie musisz już poświęcać tyle czasu na poszukiwania – dostajesz ode mnie wybraną samą śmietankę. Takie ćwiczenia, które naprawdę potrafią odmienić życie.

Krótko mówiąc, dzięki to właśnie dzięki nim żyję teraz tak, że naprawdę chce mi się rano wstawać. I nie mogę się doczekać co nowego przyniesie mi kolejny dzień.

I nawet gdy robi się trudno, to jest w tym jednocześnie jakaś większa lekkość. I łatwiej mi sobie z tymi trudami poradzić.

Dzięki tym ćwiczeniom:

A najlepsze jest to, że nie musisz niczego się uczyć, zapamiętywać czy rozgryzać o co chodzi w tych metodach.

Wystarczy, że będziesz słuchał tych nagrań i wykonywał zawarte w nich proste instrukcje i wskazówki, a z czasem po prostu zaczniesz odczuwać więcej lekkości i będziesz czerpał więcej satysfakcji z życia.

I to jeszcze nie wszystko!

Oprócz tego dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy „Praktycy uważności”, gdzie dostaniesz ode mnie dodatkowe wskazówki odnośnie tych ćwiczeń oraz będziesz mógł zainspirować się od innych.

Dzięki temu nawet po zakończeniu wyzwania będziesz mógł pozostać w dobrej energii i przypominać sobie o tym, czego przez ten tydzień doświadczyłeś.

Sięgnij po więcej!

Oto co otrzymujesz:

Inwestycja wynosi jedyne 97 zł, a będzie przynosiła rezultaty przez resztę Twojego życia.

Jeżeli w ciągu 30 dni od pierwszego spotkania nie poczujesz, by to co otrzymasz ogromnie wzbogacało Twoje życie i pozwalało czerpać z niego znacznie więcej - napisz do mnie, a bez słowa zwrócę Ci całą kwotę.

Polityka prywatności  |  Regulamin

© 2021 Rafał Dobosz