Dołącz do Mentalnej Rewolucji

Warsztaty online, na których nauczysz się odnajdywać ulgę w każdej sytuacji, niezależnie od tego co dzieje się na zewnątrz.

Jak zazwyczaj dążymy do szczęścia?

Czy da się inaczej?

Nie wiem jak ty, ale ja próbowałem już chyba wszystkich z wymienionych wyżej sposobów.

Nie mówię, że coś jest z nimi nie tak. Stosowane w umiarze, służą mi do dziś.

Ale jeśli szukamy prawdziwego, głębokiego, a przede wszystkim trwałego szczęścia i spełnienia w życiu – to przyda nam się coś jeszcze.

Coś, co sprawi, że przestaniemy wreszcie gonić za przyjemnościami i uzależniać swojego zadowolenia z życia od tego co robią inni.

Dzięki czemu będziemy potrafili odnajdywać szczęście w sobie, niezależnie od tego co wydarza się na zewnątrz.

Nie po to, by nie robić innym kłopotu. Ale po to, by stać się prawdziwie wolnym. By zacząć wreszcie kierować swoim życiem tak jak chcemy, nie czekając na to co zrobią inni.

Wbrew pozorom, to o czym mówię, nie jest już wcale jakimś magicznym, ezoterycznym nie wiadomo czym.

Dożyliśmy czasów, w których nowe odkrycia w dziedzinie psychologii okazują się mieć zadziwiająco dużo podobieństw do tradycji dalekiego wschodu i szeroko pojętej duchowości.

Jednocześnie dzięki nauce, możemy uzupełnić brakujące elementy układanki i stworzyć narzędzia, które pomogą nam żyć tak jak zawsze chcieliśmy.

Możemy zyskać więcej lekkości i łatwości w działaniu, jednocześnie osiągając więcej i działając jeszcze bardziej w zgodzie z naszymi wartościami.

Wszystko to pomagam wdrażać do swojego codziennego życia w moich nowych warsztatach „Odkryj szczęście w sobie”

Kim jestem?

Nazywam się Rafał Dobosz i na co dzień pomagam ludziom, by mogli odkrywać czym jest dla nich naprawdę szczęśliwe i spełnione życie. A następnie wspieram ich w codziennym dążeniu do osiągnięcia takiego stanu.

Wiele lat temu sam nie wiedziałem czym dla mnie jest szczęście. Ale postanowiłem, że zrobię wszystko co w mojej mocy, by się dowiedzieć.

Dzisiaj nie tylko wiem czym ono dla mnie jest, ale nauczyłem się co robić, by doświadczać go na co dzień. Nawet mimo wszelkich trudności, z jakimi przychodzi mi się mierzyć.

Na początku robiłem to nieco chaotycznie. Jednak z czasem, zacząłem używać konkretnych metod i technik, aż stworzyłem z nich cały system.

To nie tylko pozwoliło mi jeszcze bardziej zwiększać swój poziom spełnienia. Sprawiło też, że dzisiaj mogę łatwo dzielić się tym wszystkim z innymi.

rafal_dobosz_1

Co to za metody?

Jeśli zaczniesz czytać o poszczególnych metodach i technikach które stosuję, mogą wydać Ci się znajome.

 

Cały sekret jednak tkwi nie w tym co robisz, a jak to robisz. Dlatego zajęcia prowadzone są w formie warsztatów online, gdzie dokładnie pokażę Ci jak stosować te metody efektywnie, a także skoryguję ewentualne błędy.

 

Poza tym, gdy stosujesz tylko pojedyncze z tych technik, efekt może nie być powalający. Jednak gdy połączysz je wszystkie w całość, dopiero wtedy zobaczysz jak niesamowita drzemie w nich moc.

 

Oto wybrane zagadnienia z warsztatów:

Dyktator w Twojej głowie

Naucz się dostrzegać tą część Twojego umysłu, która cały czas kieruje Twoim działaniem.

Naucz się obserwować swoje myśli, a także jak przestać im ulegać, gdy nie są w zgodzie z Twoimi wartościami.

Bądź prawdziwie obecny

Naucz się być w mitycznym „tu i teraz” wykorzystując sprawdzone naukowo metody.

Bądź obecny nie tylko podczas medytacji czy modlitwy, ale w każdej chwili swojego życia.

Działaj w zgodzie ze sobą

Przy użyciu prostych narzędzi rozpoznaj co faktycznie jest dla Ciebie ważne w życiu.

Następnie nauczę Cię co robić, by działać w zgodzie ze swoimi wartościami. Przestań ulegać pokusom i pozbądź się ciągłych wyrzutów sumienia.

Na czym będziemy się opierać?

ACT

Terapia Akceptacji i Zaangażowania

Naucz się akceptować to co się pojawia i żyć w zgodzie ze swoimi wartościami, wykorzystując przebadane naukowo metody pracy ze swoimi myślami oraz emocjami.

Warsztaty Rafała były dla mnie bardzo cenne, pozwoliły mi spojrzeć na niektóre sprawy z zupełnie innej perspektywy. Dowiedziałam się wielu wartościowych rzeczy, a nawet jeśli już coś wiedziałam, to dobrze było czasem sobie coś przypomnieć i użyć tej wiedzy na warsztatach.


Świetne było też to, że mogliśmy przynajmniej w minimalnym stopniu poznać nowe osoby, za co bardzo dziękuję! W dobie pandemii kontakty z innymi ludźmi to balsam dla duszy, przynajmniej dla mnie 😉


W warsztatach podobało mi się też to, że Rafał jako prowadzący nie był taki narzucający, zbyt mocno zajmujący, powodujący u uczestnika poczucie, że jest gorszy, bo czegoś nie wie.


Rafał ma w sobie niesamowity spokój, coś co powoduje, że nawet taki chaotyczny umysł jak mój, mógł się na chwilę uspokoić, wyciszyć i skupić. Polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję

Milena Zawadzka

Twoja inwestycja to

497 zł

397 zł

A z efektów korzystasz przez resztę życia

Najczęściej zadawane pytania

Tematy poszczególnych zajęć:

  1. Uwolnij się od trudnych myśli
  2. Radzenie sobie z emocjami i empatia do samego siebie
  3. Kontakt z chwilą obecną
  4. Ja – ten który myśli, czy ten który doświadcza?
  5. Naucz się lepiej rozpoznawać, co jest dla Ciebie ważne
  6. Jak być sobą w świecie pełnym pokus, a także jak wyciągać wnioski z niepowodzeń

Planowane jest 6 spotkań po około 1,5h.

Przez 60 minut będzie trwała część warsztatowa, po czym mamy 30 minut na pytania i odpowiedzi.

Spotykamy się online na platformie Zoom. Link do spotkania otrzymasz na maila przed pierwszymi zajęciami.

Przed rozpoczęciem warsztatów zrobimy spotkanie testowe, bym mógł pomóc każdemu w razie ew. problemów technicznych.

Jeśli w ciągu 90 dni od pierwszych zajęć uznasz, że to nie była najlepsza możliwa inwestycja i nie zmieniła diametralnie twojego życia na lepsze – daj mi znać, a bez słowa zwrócę Ci całą kwotę.

Warsztatu opłacane są z góry przy dokonywaniu zapisów. Po kliknięciu w jeden z przycisków na tej stronie zostaniesz przeniesiony na stronę płatności.

Nie odkładaj szczęścia na potem

Jeżeli w ciągu 90 dni od pierwszych zajęć nie poczujesz, by warsztaty ogromnie wzbogacały Twoje życie i pozwalały czerpać z niego znacznie więcej – napisz do mnie, a bez słowa zwrócę Ci całą kwotę jaką zainwestowałeś.

Copyright 2021 © Rafał Dobosz