Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze ukończone!

Co powiesz na All Inclusive?

All Inclusive zawiera:

Dzięki temu będziesz mógł wracać do szkolenia, kiedy tylko zechcesz przez rok od zakończenia spotkania.

Nie będziesz więc musieć martwić się, że coś Cię rozproszy w trakcie spotkania lub cokolwiek Ci umknie.

Zamiast oglądać szkolenie poprzez Facebooka, otrzymasz możliwość wzięcia udziału w szkoleniu w formie warsztatów online. 

Możesz więc wybrać czy chcesz tylko oglądać, czy też zadawać pytania i udzielać się podczas spotkania.

Spotkanie dla uczestników z All Inclusive rozpocznie się 20 minut wcześniej, byście mogli zadawać dodatkowe pytania i podzielić się czym tylko chcecie.

Oprócz tego, na koniec każdego spotkania odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, tylko dla uczestników z All Inclusive.

Oprócz każdorazowej sesji pytań i odpowiedzi, tydzień po zakończeniu szkolenia spotkamy się jeszcze raz, tylko w gronie osób które skorzystały z opcji All Inclusive. 

Dzięki temu będziesz mieć możliwość utrwalić wszystko to, czego doświadczysz na warsztatach.

Oprócz tego będziesz mieć możliwość zadawać pytania jakie nasuną Ci się po drodze oraz rozwiać ewentualne wątpliwości.

Dostaniesz ode mnie gotowe notatki z najważniejszymi elementami szkolenia, przygotowane w formie optymalnej do utrwalania wiedzy (zobacz punkt 5).

Dzięki temu podczas spotkania nie będziesz się martwić, że czegoś nie zanotujesz, bo ja zrobiłem to za Ciebie. Zamiast tego będziesz się móc w pełni skupić na czerpaniu z warsztatów jak najwięcej oraz na zapisywaniu własnych przemyśleń.

Otrzymasz także krótki film instruktażowy, na temat tego jak wyciągać z tego typu szkoleń jak najwięcej. Dzięki temu wykorzystasz zarówno to szkolenie, jak i każde kolejne w jakim będziesz brał udział, znacznie efektywniej.

Poznasz m.in. mało znaną metodę przygotowywania notatek oraz tego jak z nich korzystać, by znacznie szybciej, łatwiej, a przede wszystkim bardziej efektywnie i trwale przyswajać wszelką wiedzę.

Już same te nagrania, mogą realnie odmienić Twoje życie. Większość osób, która je otrzymała, powiedziała mi, że powinienem je sprzedawać po co najmniej kilkaset złotych!

Słuchając ich, od razu poczujesz ulgę, zawsze gdy będziesz tego potrzebować.

Pomogą Ci odnaleźć ukojenie w chwilach, gdy będą zalewać Cię trudne emocje, czarne myśli i gdy nie będziesz mieć siły się pozbierać. One zawsze przyjdą Ci wtedy z pomocą i przyniosą nieco spokoju oraz lekkości.

Szkolenie super!

Oglądam twoje materiały z przyjemnością. Posiadam 14 nagrań medytacyjnych od ciebie i od kilku miesięcy słucham codziennie innego i co jakiś czas wchodzę na lepszy poziom słuchania. To jak oglądanie filmu po raz kolejny - dostrzegasz rzeczy które ci wcześniej umknęły. Czekam na następne spotkania!

Sięgnij po All Inclusive!

Dzięki temu:

Inwestycja wynosi jedynie

97 zł

a będzie przynosiła rezultaty przez resztę Twojego życia.

Jeżeli w ciągu 90 dni od zakupu nie poczujesz, by to co otrzymasz ogromnie wzbogacało Twoje życie i pozwalało czerpać z niego znacznie więcej - napisz do mnie, a bez słowa zwrócę Ci całą kwotę.

Polityka prywatności  |  Regulamin

© 2021 Rafał Dobosz